Yedi Kıta Tarih Dergisi
Türkçe Konuş
haber oku

Başkan Demir, çalışmaları yerinde inceliyor ‘DURMADAN, YORULMADAN…’

admin ~ 08 Ağustos 2019 ~ Gündem, Manşet, Siyaset ~ 31 Kez Görüntülendi. A- A+

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe belediyeleri ile birlikte başlatılan çalışmaları yerinde inceliyor. Canik’te asfalt yapan ekibe eşlik eden Demir, “Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam” dedi

Samsun il genelinde ilçe belediyeleriyle birlikte adeta ‘hizmet seferberliği’ başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, çalışmaları yerinde incelemeyi ihmal etmiyor. Son olarak Canik İlçesi’ndeki sıcak asfalt yol çalışmalarını inceleyen Demir, “Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam dedi.

GAZİOSMANPAŞA VE KAŞYAYLA’YI ZİYARET
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve diğer bazı bürokratlarla birlikte Canik İlçesi’nde incelemelerde bulundu. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın da eşlik ettiği Başkan Mustafa Demir, Gaziosmanpaşa ve Kaşyayla mahallelerinde başlatılan ‘Sıcak Asfalt Yol’ çalışmalarını yerinde inceledi. Her 2 mahalleye gelişinde muhtarlar ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Demir, sorun ve sikayetleri dinledi, talepleri kurmaylarıyla birlikte not aldı.

‘SOKAK VE CADDELERDE EKSİK KALMAYACAK’
Mahallerde başlatılan asfalt yol çalışmalarını sürdüren ekipleri de ziyaret eden Başkan Demir, bir ara eline tırmık alarak işçilere yardım etti. Başkan Demir, “Canik ilçemizin tüm sokak ve caddelerini yenileyecek, eksikliklerini gidecerek şekilde planlama yapıldı. Bütün mahallelerimizde asfalt alt yapıları yenilenecek. Her zaman ne denir: Yol medeniyettir. Evet, gerçekten de yol medeniyettir. Bu nedenle tüm ilçelerimizde başlattığımız hizmet ve yatırım seferberliğimiz içerisinde yol yapım çalışmaları en önemli bölümü oluşturmaktadır. İl genelinde ulaşım ağını uygun ve kullanılabilir hale getireceğiz. Durmadan, yorulmadan halkımıza hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.